Lewis | 2019-heden | Vale of Atholl's Itchy Fingers, Nederlands Jeugdkampioen
Stamboom

Enkele resultaten: Beste Pup: Scottish Kennel Club en City of Birmingham 2019, Reserve CC Scottish Kennel Club  2019, Kennel Club Studbook Number, Jeugd CAC Eindhoven en Groningen 2020 (2x), Nederlands Jeugdkampioen en CAC.


Bessie | 2014-heden | Kampioen Vale of Atholl's Bessie McIntyre, Luxemburgs Jeugdkampioen
Stamboom

Enkele resultaten: Beste Pup: Maastricht 2012, Zwolle 2012, Kampioenschapsclubmatch Belgische Cairn Terrier Club 2012, Utrecht 2012.
1e in Minor Puppy Bitch Championship Show Cairn Terrier Association 2012.
Jeugd CAC: Luxemburg Terrier Special 2013 (Luxemburgs Jeugdkampioen), Arnhem 2013, Oss 2013.
1e in Junior Bitch Crufts 2013.
1e in Graduate Bitch City of Birmingham 2013 en Kampioenschapshow Midland Cairn Terrier Club 2013.
CAC/CACIB Brussel Winner 2013.
1e in Tussenklas: Brussel Winner 2013, Maastricht 2013 (2x), Bleiswijk 2013, Kampioenschapsclubmatch Belgische Cairn Terrier Club 2013, Championship Show Cairn Terrier Association 2013, Kampioenschapsclubmatch Nederlanse Cairn Terrier Club 2013, Amsterdam Winner 2013, Eindhoven 2014.
1e in Post Graduate Bitch Crufts 2014.
1e in Open Klas Goes 2014 met RCAC/RCACIB, Hulten 2014.
Beste van het Ras, 1e in Open Klas met Kft CAC en VDH: Bad Aachen-Langerwehe.
RCAC/RCACIB Bleiswijk 2014.
1e in Fokkersklas met CAC (Beste Teef) Kampioenschapsclubmatch NCTC 2014.
CAC/CACIB, 1e in Open Klas: Zwolle 2015 (Nederlands Kampioen), Bleiswijk 2015 (Beste van het Ras).
RCAC Belgian Top Terrier Kortrijk 2016.
1e in Open Klas Raduni Nat. Rho Milano 2018.
KfT-RCAC en VDH OG Dresden-Stadt 2018 (1/9).
KfT-CAC, VDH en BOS OG Dresden-Stadt 2018 (2/9).
1e in Veteranen Klas: Welsh Kennel Club 2019 (Beste Veteraan) en City of Birmingham 2019.
Veteranen CAC en Beste Veteraan: Groningen 2020 (2x).
Veteranen CAC en Beste Veteraan, Nederlands Veteranen Kampioen: Maastricht 2020.


Libby | 2017-heden | Lentrica Liberty Bell
Stamboom

Enkele resultaten: Beste Pup Rijnland 2018.
1e in Jeugdklas en Beste Jeugdhond: ENCI Int. Winner Milano 2018, Raduni All Breeds Milano 2018.
KfT JCAC en JVDH: OG Dresden-Stadt 2018 (2/9).
1e in Post Graduate Bitch: Paignton 2019, Bournemouth 2019, Scottish Kennel Club 2019.


Archie | 2015-heden | Vale of Atholl's Earl of Mansfield, Luxemburgs Jeugdkampioen
Stamboom

Enkele resultaten:  1e in Baby Klas Kampioenschapsclubmatch Belgische Cairn Terrier Club 2015.
1e in Puppy Klas Kampioenschapsclubmatch Nederlandse Cairn Terrier Club 2015.
Beste Pup Groningen 2016.
Jeugd CAC: Luxemburg 2016 (Luxemburgs Jeugdkampioen), Luxemburg Terrier Special 2016, Bleiswijk 2016, Belgian Top Terrier Kortrijk 2016.
Reserve CC Paignton 2016, Kennel Club Studbook Number.
RCACIB Oss 2017.
RCAC Raduni Nat. Rho Milano 2018.
1e in Post Graduate Crufts 2019.
RVDH Dortmund Herbstsieger 2019.
1e in Post Graduate Kampioenschapshow Midland Cairn Terrier Club 2019.


Cooper | 2014-heden | Vale of Atholl's Judge's Dilemma
Stamboom

Enkele resultaten: 1e in Fokkersklas Clubmatch Nederlandse Cairn Terrier Club 2015.
CAC/CACIB Maastricht 2015.
1e in Fokkersklas Kampioensclumatch Belgische Cairn Terrier Club 2015 en Kampioenschapsclubmatch Nederlandse Cairn Terrier Club 2015.
1e in Open Klas Bleiswijk 2015.
1e in Tussenklas Eindhoven 2016.
CACL Luxemburg Terrier Special 2016.


Bonnie | 2008-heden | Vale of Atholl's Bonnie Galloway
Stamboom

Enkele resultaten: Beste Pup: Nederlandse Terrier Unie Wijchen 2009, Leeuwarden 2009, Alkmaar 2009.
1e in Puppy Klas: Tours 2009 en OG Düsseldorf 2009.
1e in Jeugdklas: Luik 2009, Charleroi 2009 en OG Münster-Nordgreven met KfT Jeugd CAC en Jeugd VDH.
CACL/CACIB Luxemburg 2010.
1e in Post Graduate Midland Cairn Terrier Club Open Show 2010.
1e in Fokkersklas Kampioenschapsclubmatch Nederlandse Cairn Terrier Club 2010.
RCAC/RCACIB Brussel Winner 2010.
1e in Fokkersklas Kampioenschapsclubmatch Belgische Cairn Terrier Club 2012.


Buck | 2008-heden | Vale of Atholl's Shaggy Grey Buck
Stamboom

Enkele resultaten: 1e in Puppy Klas: Leeuwarden 2009, Kampioenschapsclubmatch Nederlandse Cairm Terrier Club 2009 (Beste Puppy Reu), Tours 2009, OG Düsseldorf 2009, Scottish Kennel Club 2009 (Beste Puppy Reu).
1e in Jeugdklas en Beste Jeugdhond Charleroi 2009.
RCAC en Jeugd CAC Bleiswijk 2009.
1e in Jeugdklas en Jeugd Winner Brussel Winner 2009.
1e in Maiden Championship Show Cairn Terrier Club 2010 Centenary.
1e in Post Graduate Midland Cairn Terrier Club Open Show 2010 en Bournemouth 2010.
1e in Open Klas: Kampioenschapsclubmatch Nederlandse Cairn Terrier Club 2010, Brussel Winner 2010.
1e in Post Graduate Welsh Kennel Club 2011.
1e in Fokkersklas: Kampioenschapsclubmatch Nederlandse Cairn Terrier Club 2011 en Kampioenschapsclubmatch Belgische Cairn Terrier Club 2011.


Duncan | 2006-2019 | Vale of Atholl's at Long Last, Nederlands Jeugdkampioen
Stamboom

Enkele resultaten: 1e in Puppy Klas: Zagreb EU Winner 2007 en Almere 2007 (en Best Puppy).
Jeugd CAC: Zwolle 2007, Eindhoven 2008 en Leeuwarden 2008, Nederlands Jeugdkampioen.
1e in Jeugdklas: Kortrijk 2007, Hoogstraten 2008 (Beste Jeugdhond).
RCAC Leiden 2008.
1e in Junior National Terrier Stafford.
1e in Jongehonden Klas: Hulten 2008 en Bleiswijk 2008.
1e in Limit Paignton 2008, Kennel Club Studbook Number.
1e in Post Graduate Ladies Kennel Association Birmingham 2008.
1e in Open Klas: Eindhoven 2009, Groningen 2009, Alkmaar 2009, Amsterdam Winner 2009, Moeskroen 2010, Kampioenschapclubmatch Belgische Cairn Terrier Club 2011, Maastricht 2011.
RCAC/RCACIB: Leeuwarden 2009, Luik 2009, Charleroi 2009, Zwolle 2009, Brussel 2009, Genk 2010, Maastricht 2010, Luik 2011.
CACS/CACIB/Beste van het Ras Tours 2009.
KfT-RCAC/VDH OG Düsseldorf 2009.
CC Paignton 2009.
RCAC Interra Bratislava 2009.
KfT-RCAC/VDH OG Münster-Nord Greven 2009.
CWC/RCACIB Leszno 2011.
Veteranen CAC: Wijchen 2014 en Groningen 2015.


Abbey | 2001-2016 | Beanoak Scatter The Mud
Stamboom

Enkele resulaten: 1e in Minor Puppy: Richmond 2001 en Darlington 2001.
1e in Graduate Welsh Kennel Club 2002.
Best in Show Pine Ridge Dog Society Exemption Show 2002.
1e in Novice: City of Birmingham 2002 en Championship Show  Cairn Terrier Club 2002.
1e in Maiden Championship Show South Wales and West of England Cairn Terrier Club 2002.
1e in Post Graduate Championship Show Northern Ireland Cairn Terrier Club 2003.
1e in Graduate: Clonmel 2003, Limerick 2003 en Tralee 2003 (Beste Teef, Green Star).
Kennel Club Studbook Number (2e in Open) Championship Show South Wales and West of England Cairn Terrier Club 2004.
1e in Fokkersklas Kampioensclubmatch Belgische Cairn Terrier Club 2005.
Veteranen CAC: Eindhoven 2010, Hulten 2010, Nederlandse Terrier Unie 2011, Veteranen Kampioen.


Arrow | 1992-2007 | Davmar Viking Arrow
Stamboom

Enkele resultaten: 1e in Puppy Klas Luxemburg Winner 1993.
1e in Jeugdklas: Maastricht 1993, Hasselt 1993, Mechelen 1993 en Hoogstraten 1993.
RCAC/RCACIB Moeskroen 1994.
RCAC-QC Cascias EU Winner 1994.
RCACL Luxemburg Winner 1995.
Beste van het Ras, Beste Terrier en 4e Best in Show Flevoland Clubmatch Lelystad.
CAC/CACIB, Hopkoning, Aalst 1995.
RCAC/RCACIB San Remo 1995.
CAC Oostende 1995.
CAC/CACIB en Beste van het Ras Parijs Longchamp 1995.
KfT-CAC/VDH en Beste Terrier Reu OG Bremervörde 1995.
KfT-RCAC/VDH OG Bochum-Essen 1995.
RVDH OG Erkrath-Hochdahl 1996.
RCACIB Leeuwarden 1996.
CAC Tienen 1996.
RCAC/RCACIB Maastricht 1996.
CAC/Beste van het Ras/Beste Terrier/6e Best in Show St Albans-Limagnole 1996.
CAC en Beste van het Ras Cascais Terrier Special 1996.
CAC/CACIB en Beste van het Ras Cascais 1996.
RCAC Nevers 1996.
Beste van het Ras/Beste Terrier/3e Best in Show Sneek Clubmatch 1996.
KfT-RCAC/VDH OG Aachen-Stolberg 1996.
RCAC/RCACIB Antwerpen 1997.
RVDH OG Hannover-Sahlkamp 1997.
RCAC/RCACIB Luik 1997.
1e in Open Darlington 1998, Kennel Club Studbook Number.
1e in Veteran en Best Veteran Midland Cairn Terrier Club Open Show 1999.
1e in Open Limerick 1999.
1e in Veteran Joint Cairn Terrier Clubs Open Show 2000 en Southern Counties 2000.
1e in Veteranen en Beste Veteraan Klas Amsterdam World Winner 2002.
1e in Veteran en Best Veteran Championship Show Midland Cairn Terrier Club 2002.
1e in Special Veteran: Championship Shows Southern Cairn Terrier Club 2003 en South Wales and West of England Cairn Terrier Club 2003.
1e in Special Veteran en Best Veteran Championship Show Midland Cairn Terrier Club 2004.
1e in Veteranenklas en Beste Veteraan: Kampioenschapsclubmatch Nederlandse Cairn Terrier Club 2004, NCTC Clubmatch 2004 en Kampioenschapsclubmatch Nederlandse Cairn Terrier Club 2005.
1e in Veteranenklas, Beste Veteraan en 4e Beste Veteraan in Show Clubmatch Waalwijk 2005.
1e in Veteran Crufts 2005.
1e in Veteranenklas OG Kassel.
1e in Veteranenklas en Beste Veteraan: Kampioenschapsclubmatch Belgische Cairn Terrier Club 2005 en Clubmatch Nederlandse Cairn Terrier Club 2005.
Veteranen VDH: Cloppenburg 2006, Dortmund Bundessieger 2006 en Kassel 2006, Duits Veteranen Kampioen.
Veteranen CAC: Maastricht 2006 (Beste Veteraan), Bleiswijk 2006 en Amsterdam Winner 2006, Nederlands Veteranen Kampioen.